Lesonický Dřevorubec 2024

Spolek dobrovolníků pod záštitou vícenásobného mistra republiky pana Jiřího Anděla pořádá již třetí ročník dřevorubeckých závodů „Lesonický Dřevorubec 2024“ v termínu 13. 7. 2024 od 8 - 18 hod. Můžete se těšit na závodníky nejen z České republiky, ale také ze Slovenské republiky, Polska a Maďarska. Jako vždy to budou nejen mistři republiky, ale také mistři světa v dřevorubeckých disciplínách a kompletní reprezentace na nadcházející Mistrovství světa ve Vídni. Své umění ukáže i světový rekordman ve výměně řetězu pan Jan Anděl.


V Lesonicích - na poslední ostré přípravě před Mistrovstvím světa poměří své síly muži a dokonce dvě ženy. Medailistka z posledního mistrovství světa paní Zuzana Zajícová a odvážná studentka Lesnické školy v Písku slečna Jana Svobodová.


Kromě závodů v dřevorubeckých disciplínách se můžete těšit na výstavu starých motorových pil, na umění vyřezávání motorovou pilou a další zajímavé soutěže a to i pro veřejnost. Bude připraven také program pro děti.


Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vidět závody profesionálů v malebném prostředí lesonické Obory. Více na https://www.facebook.com/share/4Bf8JphHqr9tKhEs/

lesonicky-drevotubec-plakat