Vážená paní starostko, vážený pane starosto,

rád bych Vás informoval o další aktivitě Kraje Vysočina z oblasti rodinné a seniorské politiky, která je tentokrát určená našim seniorům a prarodičům.

Jedná se o letní cyklus online přednášek pod názvem LETNÍ ŠKOLA SENIORŮ, které začínáme vysílat 1x za 14 dní od  10. ČERVNA VŽDY OD 9:30 HOD.

Každý rok jsme jezdili s lektory přímo do vybraných obcí Kraje Vysočina, letošní omezení nás však přinutila připravit Letní seniorskou školu online. Přináší to své klady i zápory. Připojit ke sledování přednášek se mohou jednoduše senioři z celého kraje, ale jsme si vědomi, že někteří z nich doma nemají možnost připojení k internetu či neumí ovládat počítač.

A proto se na Vás obracíme s možností zprostředkování vysílání těchto přednášek a uspořádání setkání seniorů ve Vaší obci, na kterých by měli možnost přednášky shlédnout hromadně. Připojení k přednáškám je velice snadné, stačí pouze kliknout na jednotlivé odkazy, které uvádíme na našich webových stránkách v odkazu níže a propojit počítače s dataprojektorem. Přednášky budou vysílány živě, prostor bude i na diskuzi s lektory či dotazy od seniorů.

Veškeré informace a odkazy pro připojení na jednotlivé přednášky Letní školy seniorů naleznete ZDE.

Pokud Vás nabídka zprostředkování Letní seniorské školy zaujala a potřebuje více informací, neváhejte se obrátit na Odbor sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina: Mgr. Táňu Křížovou, tel.: 724 650 136, mail: krizova.t@kr-vysocina.cz, která Vám sdělí potřebné informace.

Velikost písma
Kontrast