Vážené paní starostky a páni starostové,

chtěli bychom Vás informovat o novince: od dubna 2020 se otevírá Poradna pro gambling Kraje Vysočina.

Bude provozována večtyřech městech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč a Žďár nad Sázavou.

Jde o společný projekt tří organizací, které se dlouhodobě v Kraji Vysočina zabývají prací s lidmi s adiktologickou (závislostní) problematikou: Kolpingovo dílo České republiky, z.s., Oblastní charita Jihlava, Oblastní charita Třebíč.

Pracovníci poradny se budou zabývat tématy jako jsou přemíra hraní na mobilu, sázení na výsledky sportu, zalíbení v on-line sázkách, hazard či závislost na sociálních sítích. S klienty se budou setkávat jednou týdně 45 minut.

Vše může probíhat i ON-LINE, tedy bez osobního setkání. Je možné využít telefon, Skype, WhatsApp či Messenger. Služby jsou bezplatné a se zárukou diskrétnosti.

Další informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

Se srdečným pozdravem

Ing. Marie Paločková